Gmina Siemiatycze oferuje turystom odwiedzającym gminę w sezonie letnim osiem domków letniskowych położonych w Wólce Nadbużnej nad brzegiem rzeki Bug. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do linii brzegowej rzeki Bug istnieje możliwość przycumowania kajaków do przystani - mariny oraz przyrządzenia posiłków pod dużą wiatą grillową lub grillu murowanym obok schroniska. Na terenie całego obiektu możliwy jest dostęp do bezpłatnego internetu poprzez sieć WiFi. Istnieje także możliwość zapoznania się z aktualną informacją turystyczną w infokiosku.

• ul.: Baza Turystyczno Rekreacyjna Wólka Nadbużna
  • miejscowość: Wólka Nadbużna